Pınarbaşı, Nevşehir esnafının sorunlarını bizzat Palandöken’e anlattı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, video konferans sistemiyle kurulan bağlantıda TESK Genel Bendevi Palandöken’e Nevşehir esnafının sorunlarını iletti. 20 İlin esnaf odaları birlik başkanlarının da katıldığı video konferans sistemiyle Türkiye Esnaf Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken’e Korona virüs süreci başladığı günden bu yana Nevşehir esnafının karşı karşıya kaldığı sorunları,..

Pınarbaşı, Nevşehir esnafının sorunlarını bizzat Palandöken’e anlattı
Yazar : Tarih : Okunma : 42 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, video konferans sistemiyle kurulan bağlantıda TESK Genel Bendevi Palandöken’e Nevşehir esnafının sorunlarını iletti.

20 İlin esnaf odaları birlik başkanlarının da katıldığı video konferans sistemiyle Türkiye Esnaf Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken’e Korona virüs süreci başladığı günden bu yana Nevşehir esnafının karşı karşıya kaldığı sorunları, beklentilerini dile getiren Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, sürecin ne zamana kadar devam edeceğinin belirsiz olmamasının esnaf sanatkarın en büyük sıkıntılarından biri olduğunu dile getirdi.

Özellikle tedbirler kapsamında işyerlerini kapatan esnafların çok ciddi bir ekonomik sıkıntı içerisinde bulunduğunu bizzat TESK Genel Başkanı Palandöken’e ileten Başkan Pınarbaşı, küçük esnafa yönelik özellikle kira ve yakıt desteği beklediklerini de sözlerine ekledi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın