Pınarbaşı ve yönetimi ince eleyip, sık dokuyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve yönetim kurulu üyeleri inşaatı süren projeyle ilgili durum değerlendirmesi yaptı. Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı’nın yanı sıra Birlik Başkan Vekili Cengiz Taşhan, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Kozaklı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Ünal ve Ürgüp Şoförler ve Otomobilciler..

Pınarbaşı ve yönetimi ince eleyip, sık dokuyor
Yazar : Tarih : Okunma : 67 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve yönetim kurulu üyeleri inşaatı süren projeyle ilgili durum değerlendirmesi yaptı.

Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı’nın yanı sıra Birlik Başkan Vekili Cengiz Taşhan, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Kozaklı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Ünal ve Ürgüp Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Ulusoy, birlik başkanlığı binasının hemen yanında yükselen ek bina çalışmasını masaya yatırdılar.

Yapılan değerlendirmelerle birlikte binanın en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını kaydeden Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, projenin başından beri kendisine desteklerini esirgemeyen birlik yönetim kurulu üyelerine ve oda başkanlarına teşekkür etti.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın