Pınarbaşı’dan Vergi Haftası Kutlama Mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, vergi hafta nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Pınarbaşı, “Verginin en büyük hizmet kaynağı olduğu aşikar. Güçlü bir devlet olmak adına vergi bilincinin herkeste bulunması gerekiyor. Defterdarlıklar devletimizin en güçlü kurumlarından biri. Defterdarlık kurumsal yapısı olan ve özveriyle çalışan bir hizmet kapısı. Onun için çalışan bütün..

Pınarbaşı’dan Vergi Haftası Kutlama Mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 35 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, vergi hafta nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Pınarbaşı, “Verginin en büyük hizmet kaynağı olduğu aşikar. Güçlü bir devlet olmak adına vergi bilincinin herkeste bulunması gerekiyor. Defterdarlıklar devletimizin en güçlü kurumlarından biri. Defterdarlık kurumsal yapısı olan ve özveriyle çalışan bir hizmet kapısı. Onun için çalışan bütün kurum elemanlarına çok teşekkür ediyorum. Ben bir vatandaş olarak verginin yanındayım. Devletin temel unsurlarından biri vergidir. Geleceğimiz için verginin daima yanında olunmalı. Bundan dolayı vergi sisteminin benimsenmesini istiyorum. Verginin vatandaşlarımıza özellikle de çocuklarımıza iyi anlatılması gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın