Play-Off müsabakaları Temmuz’da oynanacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanlığı amatör play-off maçlarını Temmuz ayında oynatacak. Korona virüs tedbirleri kapsamında oynanamayan 4 müsabakanın 18 Temmuz 2020 tarihinde oynanacağını belirten Nevşehir ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı, bu maçların ardından bir hafta sonrasında baraj maçının da oynatılacağını söyledi. Türkiye Futbol Federasyonunun genelgesiyle birlikte yeni sezonun ne zaman başlayacağının belirleneceğini..

Play-Off müsabakaları Temmuz’da oynanacak
Yazar : Tarih : Okunma : 73 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanlığı amatör play-off maçlarını Temmuz ayında oynatacak.

Korona virüs tedbirleri kapsamında oynanamayan 4 müsabakanın 18 Temmuz 2020 tarihinde oynanacağını belirten Nevşehir ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı, bu maçların ardından bir hafta sonrasında baraj maçının da oynatılacağını söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonunun genelgesiyle birlikte yeni sezonun ne zaman başlayacağının belirleneceğini de sözlerine ekleyen Başkan Avcı, Play-off müsabakalarında oynayacak takımlara şimdiden başarılar diledi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın