Proje üçüncü yılına girdi

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı tarafından başlatılan ve Proje koordinatörlüğünü eşi Arzu Güleryüz Maraşlı tarafından yürütülen, Hayatın Anlamı Kitap projesi 3.yılını bir konserle 2019-2020 eğitim yılına merhaba dedi. Mustafapaşa Köyünde düzenlenen Programa Kaymakam Mehmet Maraşlı, eşi Arzu Güleryüz Maraşlı, Avanos Kaymakamı Olgun Öner, eşi Gülcihan Öner, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Nevşehir JAKEM Komutanı..

Proje üçüncü yılına girdi
Yazar : Tarih : Okunma : 77 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı tarafından başlatılan ve Proje koordinatörlüğünü eşi Arzu Güleryüz Maraşlı tarafından yürütülen, Hayatın Anlamı Kitap projesi 3.yılını bir konserle 2019-2020 eğitim yılına merhaba dedi.

Mustafapaşa Köyünde düzenlenen Programa Kaymakam Mehmet Maraşlı, eşi Arzu Güleryüz Maraşlı, Avanos Kaymakamı Olgun Öner, eşi Gülcihan Öner, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Nevşehir JAKEM Komutanı Albay Ercan Altın, Litvanya Nevşehir Fahri Konsolosu Yakup Dinler, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Hasan Ali Karasar, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasından sonra davetliler 10 dakika kitap okudular. Diyarbakır  Klasik Türk Müziği Korosunun konseri ile program sona erdi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın