Rabbim Mehmetçiğimizin yanındadır İnşallah

NEVŞEHİR(MHA) Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Barış Pınarı harekatını desteklediklerini belirtirken, Türk Milletinin bekasını ve milli varlığını tehdit eden unsurların ortadan kaldırılması için bu harekatın büyük önem taşıdığına dikkat çekti.Başkan Çekiç, “Türkiye Cumhuriyeti, Barış Pınarı Harekatıyla bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri yuvalandığı ve saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz..

Rabbim Mehmetçiğimizin yanındadır İnşallah
Yazar : Tarih : Okunma : 101 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Barış Pınarı harekatını desteklediklerini belirtirken, Türk Milletinin bekasını ve milli varlığını tehdit eden unsurların ortadan kaldırılması için bu harekatın büyük önem taşıdığına dikkat çekti.
Başkan Çekiç, “Türkiye Cumhuriyeti, Barış Pınarı Harekatıyla bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri yuvalandığı ve saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi Barış Pınarı Harekatının yürekten ve tam bir destekle arkasında ve yanındadır” dedi.

Bu arada Kaymaklı belediyesi belde de bulunan belediye hoparlörlerinden Fetih duası ve Mehter Marşları dinlettiriyor.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın