Ramazan ayı hediyeleri Başkan abilerinden

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan miniklerin, çocukların, gençlerin yanında olmayı sürdürdü. 11 Ayın sultanı Ramazan ayına özel olarak giydirilen otobüsün direksiyonuna da geçen Başkan Fatih Çiftçi, sokak sokak, mahalle mahalle dolaşarak ilk oruçlarını tutan gençlere, tekne orucu tutan miniklere ve çocuklara ramazan ayına özel hediyelerini kapılarına..

Ramazan ayı hediyeleri Başkan abilerinden
Yazar : Tarih : Okunma : 41 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan miniklerin, çocukların, gençlerin yanında olmayı sürdürdü.

11 Ayın sultanı Ramazan ayına özel olarak giydirilen otobüsün direksiyonuna da geçen Başkan Fatih Çiftçi, sokak sokak, mahalle mahalle dolaşarak ilk oruçlarını tutan gençlere, tekne orucu tutan miniklere ve çocuklara ramazan ayına özel hediyelerini kapılarına kadar ulaştırdı.

Gülşehir halkının büyük beğenisini toplayan etkinlik kapsamında yüzlerce hediye dağıtılırken, Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, “Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan çocuklarımızın, gençlerimizin de yanında olmayı, onların her türlü sorunlarıyla ilgilenmeyi sürdüreceğiz. Bu kapsamda düzenlediğimiz etkinlikte hediyelerini kapılarına kadar götürdüğümüz çocuklarımızın, miniklerimizin, gençlerimizin gözlerindeki ışıltı hiç sönmesin inşallah. Seçim çalışmalarına başladığımız ilk günden itibaren belirttiğimiz üzere bu memleketin 7 sinden 70 ine herkesin belediye başkanı, ağabeyi, kardeşi olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın