Ramazan bayramı huzurun habercisi olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İçin Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Cengiz Gülen, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda büyük bir manevi huzurla Ramazan-ı Şerif ayını geride bırakıldığını belirterek, bütün İslam âleminin bayramını kutladı. Ramazan ayının birleştirici gücüne dikkat çeken Gülen, bayramlarda bu duygunun en üst sevilere ulaştığını ifade ederek, Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, milletimizin kardeşçe kucaklaştığı günlerdir” ifadesini kullandı. Bir bayrama..

Ramazan bayramı huzurun habercisi olsun
Yazar : Tarih : Okunma : 17 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İçin Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Cengiz Gülen, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda büyük bir manevi huzurla Ramazan-ı Şerif ayını geride bırakıldığını belirterek, bütün İslam âleminin bayramını kutladı.

Ramazan ayının birleştirici gücüne dikkat çeken Gülen, bayramlarda bu duygunun en üst sevilere ulaştığını ifade ederek, Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, milletimizin kardeşçe kucaklaştığı günlerdir” ifadesini kullandı.

Bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu duyduklarını dile getiren Başkan Gülen, huzurun habercisi, bereket ve rahmet ayının mirası olan Ramazan Bayramının Türk milleti, İslam alemi, insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diledi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın