Rektör Bağlı’dan Çanakkale Zaferi Mesajı

Rektör Bağlı’dan Çanakkale Zaferi Mesajı  18 Mart 2020  14 Rektör Bağlı’dan Çanakkale Zaferi Mesajı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105’inci Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. NEVÜ Rektörü Bağlı mesajında şu görüşlere yer verdi: Millet iradesinin tarihin akışını nasıl değiştirebileceğini gösteren en önemli tarihi olaylardan biri..

Rektör Bağlı’dan Çanakkale Zaferi Mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 34 kişi Yorum Yap

Rektör Bağlı’dan Çanakkale Zaferi Mesajı

 18 Mart 2020  14
Rektör Bağlı’dan Çanakkale Zaferi Mesajı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105’inci Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

NEVÜ Rektörü Bağlı mesajında şu görüşlere yer verdi:

Millet iradesinin tarihin akışını nasıl değiştirebileceğini gösteren en önemli tarihi olaylardan biri olan; 18 Mart Çanakkale Zaferinin 105. Yıldönümünü idrak etmenin gururunu ve onurunu hep birlikte yaşıyoruz.

Büyük Türk Milletinin evlatlarının birlik ve beraberlik içinde düşmana karşı koyarak al kanlarıyla kazandığı bu büyük zaferin, ilelebet hatırlanıp yad edilmesi için bu büyük mücadele ve zafer ruhunu daima en yüksek düzeyde idrak etmeli ve gelecek nesillerimize aktarmalıyız.

Bu vesileyle “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105’inci Yıl Dönümü”nde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere toprağın her bir karışını kanlarıyla sulayarak bize bu cennet vatanı emanet eden tüm Şehit ve Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın