Sağlık çalışanlarımıza ve kolluk kuvvetlerimize minnettarız

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi, Korona virüs nedeniyle yaşanan sorunun bir an önce sona ermesi temennisinde bulunurken, bu süreçte fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına da teşekkür etti. Selvi, “Evde Kal Nevşehir. MERS ve SARS virüslerinden sonra Covit-19 diye adlandırılan korona virüsü Dünyada ve Türkiye’de her geçen gün vaka sayısı artarak can almaya devam..

Sağlık çalışanlarımıza ve kolluk kuvvetlerimize minnettarız
Yazar : Tarih : Okunma : 55 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi, Korona virüs nedeniyle yaşanan sorunun bir an önce sona ermesi temennisinde bulunurken, bu süreçte fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına da teşekkür etti.

Selvi, “Evde Kal Nevşehir. MERS ve SARS virüslerinden sonra Covit-19 diye adlandırılan korona virüsü Dünyada ve Türkiye’de her geçen gün vaka sayısı artarak can almaya devam ediyor. Avrupa ülkelerine baktığımız da Türkiye olarak salgının ilk vuku bulduğunda Sn. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın tedbirleri sıklaştırmasıyla daha düşük olması bizlerin kısmen de olması yüreğimize su serpiyor. Ümidimiz en kısa sürede salgının sona erip insanların normal hayatlarına dönmesi. Bu mücadelede insanı yaşatmak için canlarını hiçe sayan sağlık çalışanlarımıza, kolluk kuvvetlerimize şükranlarımı ve minnetlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın