Sağlık çalışanlarının hep yanında

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat ve sendika yöneticileri sağlık çalışanlarının her zaman yanında olmayı sürdürüyor. Devlet hastanesi, ilçe entegre hastaneleri ve 112 istasyonlarında görevli sağlık çalışanlarını ziyaret ederek siperlik, çay, kalem, bloknot gibi ürünler dağıtarak, sağlık çalışanlarına bu sıkıntılı günlerde bir nebzede olsa katkıda bulunan Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Gündüzpolat ve yönetim kurulu..

Sağlık çalışanlarının hep yanında
Yazar : Tarih : Okunma : 27 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat ve sendika yöneticileri sağlık çalışanlarının her zaman yanında olmayı sürdürüyor.

Devlet hastanesi, ilçe entegre hastaneleri ve 112 istasyonlarında görevli sağlık çalışanlarını ziyaret ederek siperlik, çay, kalem, bloknot gibi ürünler dağıtarak, sağlık çalışanlarına bu sıkıntılı günlerde bir nebzede olsa katkıda bulunan Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Gündüzpolat ve yönetim kurulu üyeleri, her şeye rağmen pozitif enerjileriyle kendilerini karşılayan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın