Sağlık-Sen’den istişare toplantısı

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanlığınca istişare toplantısı gerçekleştirildi. Sağlık-Sen Genel başkan yardımcısı Mahmut Faruk Doğan’ın katılımlarıyla Nevşehir şubesinin teşkilat toplantısını gerçekleştirildi. Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, “Güncel konuların ve teşkilatımızın uç beyleri olan temsilcilerimizin taleplerinin değerlendirildiği ve dinlendiği verimli geçen toplantımıza katılımlarından dolayı Genel Başkan Yardımcımız Mahmut Faruk Doğan’a, Kayseri şube başkanımız Hakan Keser ve..

Sağlık-Sen’den istişare toplantısı
Yazar : Tarih : Okunma : 69 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanlığınca istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Sağlık-Sen Genel başkan yardımcısı Mahmut Faruk Doğan’ın katılımlarıyla Nevşehir şubesinin teşkilat toplantısını gerçekleştirildi.

Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, “Güncel konuların ve teşkilatımızın uç beyleri olan temsilcilerimizin taleplerinin değerlendirildiği ve dinlendiği verimli geçen toplantımıza katılımlarından dolayı Genel Başkan Yardımcımız Mahmut Faruk Doğan’a, Kayseri şube başkanımız Hakan Keser ve yönetim kuruluna ve özellikle teşkilatımızın bel kemiği temsilcilerimize yönetim kurulumuz adına teşekkür ederim” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın