Salaş’tan Özdemir’e Hayırlı Olsun ziyareti

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Muhsin Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i makamında ziyaret etti. Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görevine başlayan..

Salaş’tan Özdemir’e Hayırlı Olsun ziyareti
Yazar : Tarih : Okunma : 27 kişi Yorum Yap

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Muhsin Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görevine başlayan Muhsin Özdemir’e hayırlı olsun dileğinde bulunup görevinde başarılar diledi.

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhsin Özdemir ise Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’a teşekkür etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ziyaretlerinden dolayı Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’a teşekkür etti.

Zafer Ertosun ([email protected]il.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın