Şanlı ordumuza muvaffakiyetler dileriz

NEVŞEHİR(MHA) Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Türk Silahlı Kuvvetlerine, Suriye’nin kuzeyindeki terör örgütlerine karşı, tüm bölgeye barış ve huzurun egemen olması amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatında muvaffakiyetler diledi. Başkan Bağcı, “Kahraman ordumuz, şanlı tarihi boyunca her zaman mazlumun yanında, zalimin karşısında durmuştur. Peygamber Ocağındaki her askerimiz, şanlı Türk bayrağını ilelebet dalgalandırmak için mücadele etmektedirler. Barış Pınarı..

Şanlı ordumuza muvaffakiyetler dileriz
Yazar : Tarih : Okunma : 105 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Türk Silahlı Kuvvetlerine, Suriye’nin kuzeyindeki terör örgütlerine karşı, tüm bölgeye barış ve huzurun egemen olması amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatında muvaffakiyetler diledi.

Başkan Bağcı, “Kahraman ordumuz, şanlı tarihi boyunca her zaman mazlumun yanında, zalimin karşısında durmuştur. Peygamber Ocağındaki her askerimiz, şanlı Türk bayrağını ilelebet dalgalandırmak için mücadele etmektedirler. Barış Pınarı Harekatına katılan erinden, generaline kadar tüm Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız. Allah yar ve yardımcıları olsun, Allah ordumuzu muzaffer kılsın” diye konuştu.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın