Şanlı ordumuzu yürekten destekliyoruz

NEVŞEHİR(MHA)Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Barış Pınarı harekatını desteklediklerini belirtirken, Türk Milletinin bekasını ve milli varlığını tehdit eden unsurların ortadan kaldırılması için bu harekatın büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Başkan Eren, “Türkiye Cumhuriyeti, Barış Pınarı Harekatıyla bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri yuvalandığı ve saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz..

Şanlı ordumuzu yürekten destekliyoruz
Yazar : Tarih : Okunma : 98 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA)Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Barış Pınarı harekatını desteklediklerini belirtirken, Türk Milletinin bekasını ve milli varlığını tehdit eden unsurların ortadan kaldırılması için bu harekatın büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Başkan Eren, “Türkiye Cumhuriyeti, Barış Pınarı Harekatıyla bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri yuvalandığı ve saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır. Barış Pınarı Harekatını yürekten destekliyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimize başarılar diliyoruz” diye konuştu.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın