Sarraflar caddesinde Sarımsak kuyruğu

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs salgını nedeniyle bir çoğu kapalı olan sarraflar caddesindeki bu kuyruğun nedeni ilk bakışta millet altına hücum mu etti olur. Ancak işin aslı öyle değil. Bilim adamlarının korona virüse karşı önerdikleri anti – oksidan ürünlerden biri olan Sarımsak bu dönemde kıymetlenince zamlandı da. Uygun fiyata sarımsak bulmaya çalışan vatandaş Sarraflar caddesinde açılan tezgahı..

Sarraflar caddesinde Sarımsak kuyruğu
Yazar : Tarih : Okunma : 49 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs salgını nedeniyle bir çoğu kapalı olan sarraflar caddesindeki bu kuyruğun nedeni ilk bakışta millet altına hücum mu etti olur. Ancak işin aslı öyle değil.

Bilim adamlarının korona virüse karşı önerdikleri anti – oksidan ürünlerden biri olan Sarımsak bu dönemde kıymetlenince zamlandı da. Uygun fiyata sarımsak bulmaya çalışan vatandaş Sarraflar caddesinde açılan tezgahı görünce haliyle hücum etti.

Kilosu 60 TL’den bütçelerine uygun kadarını almak aşkına zaman zaman sosyal mesafeyi de unutan vatandaşların bir çoğunun da uyarılara aldırış bile etmeyip maske kullanmayı tercih etmedikleri gözlerden kaçmadı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın