Şehit aileleri ve gazilerde kampanyaya destek oldu

NEVŞEHİR(MHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ve halen devam eden Biz Bize Yeteriz Türkiye’m isimli kampanyaya Nevşehir’den şehit aileleri ve gaziler de destek oldular. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, Korona virüs ile mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan, Türkiye genelinde iş adamları ve vatandaşlarında..

Şehit aileleri ve gazilerde kampanyaya destek oldu
Yazar : Tarih : Okunma : 81 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ve halen devam eden Biz Bize Yeteriz Türkiye’m isimli kampanyaya Nevşehir’den şehit aileleri ve gaziler de destek oldular.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, Korona virüs ile mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan, Türkiye genelinde iş adamları ve vatandaşlarında yoğun desteğinin görüldüğü kampanyaya Nevşehir’den de çok sayıda Şehit ailesi ve gazinin de destek olduğunu belirtti.

Yaşanan sürecin bir an önce sona ermesi ve başta Türkiye olmak üzere tüm dünyanın bu salgından kurtulmasının en büyük temennilerini olduğunu belirten Başkan Çiftçi, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını hiçe sayan Şehitlerimizin aileleri ve yine bu uğurda yaralanan gazilerimiz ülkemizin her dönemde olduğu gibi bu dönemde her daim en büyük destekçileri olmaya devam ediyor. Çok sayıda Şehit ailemiz ve gazimiz Biz Bize Yeteriz Türkiye’m isimli kampanyaya destek olmuşlardır. Kampanyaya duyarlılık gösteren tüm Şehit ailelerimize ve gazilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın