Şehitlerimize taziye mesajları

NEVŞEHİR(MHA) Türk Silahlı Kuvvetlerinin Bitlis’te sürdürdüğü operasyonlarında eli kanlı terör örgütünün saldırısı sonucu Şehadet mertebesine ulaşan Şehitlerimize Nevşehir’den çok sayıda taziye mesajı yayınlandı. Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çiftci “Milletimizin Başı Sağolsun Bitlis’te devam eden operasyonlarda şehadet şerbetini içen Mehmetçiklerimize Yüce Rabbimden rahmet, kederli ailelerine sabr-ı cemil ve yaralılarımıza da acil şifalar..

Şehitlerimize taziye mesajları
Yazar : Tarih : Okunma : 63 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türk Silahlı Kuvvetlerinin Bitlis’te sürdürdüğü operasyonlarında eli kanlı terör örgütünün saldırısı sonucu Şehadet mertebesine ulaşan Şehitlerimize Nevşehir’den çok sayıda taziye mesajı yayınlandı.

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çiftci

“Milletimizin Başı Sağolsun Bitlis’te devam eden operasyonlarda şehadet şerbetini içen Mehmetçiklerimize Yüce Rabbimden rahmet, kederli ailelerine sabr-ı cemil ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.”

MHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz

“Bitlis’te sürdürülen operasyon kapsamında hain terör örgütü ile çıkan çatışma sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz.”

Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı

“Bitlis’te sürdürülen operasyon kapsamında hain terör örgütü ile çıkan çatışma sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dilerim.”

HAK-İŞ Nevşehir İl Başkanı M. Fatih Mutlu

“Bitlis’te İftar vakti yapılan hain saldırı sonucu iki askerimiz alçaklar ve ipi başkasının elinde olan köpekler tarafından şehit edilmiştir kahramanlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz Milletimizin başı sağ olsun.”

İYİ Parti İl Başkan adayı Caner Demir

“Bitlis Çeltikli bölgesinde bulunan JÖH timimiz saldırıya uğramış, 3 kahraman vatan evladı şehit düşmüştür. Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun inşallah.”

Eğitim-İş İl Temsilcisi İbrahim Demir

“Bitlis’te çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş

“Bitlis’in Çeltikli bölgesinde hain saldırı sonucu şehit olan Kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar, ailelerine sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun. Milletimizin Başı Sağ olsun.”

Sağlık-Sen Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat

“Bitlis merkeze bağlı Sehi bölgesi yakınlarında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.”

İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan

“Bitlis Çeltikli bölgesinde hain saldırı sonucu şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar, ailelerine sabırlar diliyorum.”

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın