“Şehrin Güvenliği İçin”

Opax İthalat Dış Ticaret Ltd. Şti. 2004 yılında Sezer Yurtbilir tarafından Nevşehir’de kurulmuştur. 2007 yılında OPAX Mühendislik İth. İhr. Dış Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir. Halen 2000 Evler Mahallesi Ragıp Üner Caddesinde hizmet veren OPAX güvenlik, yeni işyerinde hizmet vermeye başlamanın Nevşehir halkına daha olumlu ve fayda sağlayacağını belirtiyor. “Güvenlik teknolojilerinin hızla gelişmesi, ev ve..

“Şehrin Güvenliği İçin”
Yazar : Tarih : Okunma : 123 kişi Yorum Yap

Opax İthalat Dış Ticaret Ltd. Şti. 2004 yılında Sezer Yurtbilir tarafından Nevşehir’de kurulmuştur. 2007 yılında OPAX Mühendislik İth. İhr. Dış Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir.

Halen 2000 Evler Mahallesi Ragıp Üner Caddesinde hizmet veren OPAX güvenlik, yeni işyerinde hizmet vermeye başlamanın Nevşehir halkına daha olumlu ve fayda sağlayacağını belirtiyor.

“Güvenlik teknolojilerinin hızla gelişmesi, ev ve iş yeri güvenliğinin öneminin artmasıyla birlikte, Ar-ge çalışmalarına önem vererek, teknik kadromuzu güçlendirip, tamir ve hizmet sonrası eğitimlerini tamamlamış, gerekli alt yapıya sahip personelimizle satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde sizlere daha hızlı çözümü sunmak için çalışmaktayız. İthal ettiğimiz ürünlerin tamamını yerinde görüp kontrol ve testlerini yaparak kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri siz değerli halkımıza esnaflarımıza büyük bir itina ile hazırlamaktayız.” Açıklamalarında bulunan Genel müdür Yurtbilir, şehir merkezindeki yeni iş merkezi hakkında ise şöyle konuştu;

“Güvenlik sektöründe tüm Nevşehir’ e en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam etmek, ayrıca daha odaklı çalışmak için ve halkımızın her zaman elinin altında olmak, istedikleri zaman bizlere daha kolay ulaşmalarını sağlamak amacıyla DAMAT İBRAHİMPAŞA BULVARI, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANI GİRİŞİ TAKSİ DURAĞI YANINDA yeni binamızda hizmet vereceğiz.”

“Ayrıca tüm İslam aleminin ve halkımızın ramazan ayını kutlarım, dünyanın ve tüm milletimizin şu anki zor durumu olan korona pandemisinden de bir an önce kurtulup normal yaşantıya dönmesini Cenab-ı Hak’tan Niyaz Ederim.”Diye konuştu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın