Sentetik yüzeyli koşu pisti için geriye sayım başladı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 2020 yılı yatırım programında yer alan sentetik yüzeyli koşu pistinin yapımına başlanıyor. Spor kompleksi içerisinde yer alan 3 nolu çim sahanın etrafında yapılacak olan Tartan Pist olarak ta bilinen söz konusu pist çalışmalarının Nisan ayında başlaması ve kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete açılması bekleniyor. 6 kulvarlı olacak..

Sentetik yüzeyli koşu pisti için geriye sayım başladı
Yazar : Tarih : Okunma : 81 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 2020 yılı yatırım programında yer alan sentetik yüzeyli koşu pistinin yapımına başlanıyor.
Spor kompleksi içerisinde yer alan 3 nolu çim sahanın etrafında yapılacak olan Tartan Pist olarak ta bilinen söz konusu pist çalışmalarının Nisan ayında başlaması ve kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete açılması bekleniyor.
6 kulvarlı olacak pistin çalışmalarının tamamlanmasıyla yaklaşık 1 Milyon 525 bin TL ödenek harcanacağını kaydeden İl Müdürü Mustafa Ünlüer, bu sahanın özellikle atletizm dalında sprint sporcuların yetişmesi açısından önem taşıdığını belirtti.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın