Siyasi muhabbetin de şekli değişti

NEVŞEHİR(MHA) Bir virüs nelere kadirmiş dedirten sahneler günümüzde siyasi partilerin haftalık ve aylık olarak düzenlediği toplantılara da yeni bir şekil kazandırdı. Virüsün yayılımını önlemek amacıyla AK Parti de de artık yönetim kurulu toplantıları, istişare toplantıları video konferans sistemiyle yapılıyor. AK Parti İl Başkanı M. Rauf Yanar başkanlığında düzenlenen toplantıya ilişkin Başkan Yanar, “Bu akşam tüm..

Siyasi muhabbetin de şekli değişti
Yazar : Tarih : Okunma : 43 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Bir virüs nelere kadirmiş dedirten sahneler günümüzde siyasi partilerin haftalık ve aylık olarak düzenlediği toplantılara da yeni bir şekil kazandırdı.

Virüsün yayılımını önlemek amacıyla AK Parti de de artık yönetim kurulu toplantıları, istişare toplantıları video konferans sistemiyle yapılıyor.

AK Parti İl Başkanı M. Rauf Yanar başkanlığında düzenlenen toplantıya ilişkin Başkan Yanar, “Bu akşam tüm ilçelerimizin haftalık olağan İlçe Yönetimi toplantılarına Teşkilat Başkanım Serhat Sonugelen ile birlikte video konferans sistemiyle katılım sağlayıp tüm ilçe teşkilatlarımızla muhabbet edip içinde bulunduğumuz süreci değerlendirme imkanı bulduk. ‪Teşkilatımızın motivasyonu ve de enerjisi her zamanki gibi mükemmel” paylaşımında bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın