SKS hızlı bir giriş yaptı.

Suvermez Kapadokya Spor (SKS) Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) hazırlıklarına hızlı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz aylarda Teknik direktör İsmail Güzel ile anlaşma yapan SKS transferlerde de tabiri yerindeyse tam saha hücum yaparak girdi. Öncelikle TFF 3. Lig ekiplerinden Bergama Belediyespor kalecisi Burak Mazak’ı ve Devrek Belediyespor forması giyen Mehmet Yılmaz’ı renklerine kattı. Hemen ardından..

SKS hızlı bir giriş yaptı.
Yazar : Tarih : Okunma : 22 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

Suvermez Kapadokya Spor (SKS) Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) hazırlıklarına hızlı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz aylarda Teknik direktör İsmail Güzel ile anlaşma yapan SKS transferlerde de tabiri yerindeyse tam saha hücum yaparak girdi.

Öncelikle TFF 3. Lig ekiplerinden Bergama Belediyespor kalecisi Burak Mazak’ı ve Devrek Belediyespor forması giyen Mehmet Yılmaz’ı renklerine kattı.

Hemen ardından peş peşe transfer haberleri geldi. 5 Temmuz İskenderunspor forması giyen iki başarılı Kanat Oyuncusu İsmail Salman ve defans oyuncusu Murat Kurt ile anlaşma sağlandı.

Transfere hiç ara vermeyecek gibi gözüken SKS 1074 Çankırspor forması Alperen Ellez ile anlaşma sağlarken araya birde amatör küme Nevşehir Görespor’ dan genç oyuncu Muhammet Avvuran’ da renklerine kattı.

6 Kasım 2020 bugün gün içerisinde ise Nizipspor forması giyen Forvet Oyuncusu Ali Yıldırım ve gün sonlarına doğru Kars 36 Spor’un Ön Liberosu Serkan Özkan ile anlaşma sağlandı.

Suvermez Kapadokya Spor Ocak 2021 de başlaması planlanan Spor Toto BAL mücadelesine her mevkiide hazır olarak girmek istiyor.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (nevsehirhabergazetesi@gmail.com) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh