Son gün 31 Mayıs

NEVŞEHİR(MHA) Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce yapılan açıklamada tütün ve alkol bedeli yatırıma tarihinin 31 Mayıs 2020 olduğu hatırlatıldı. Açıklamada; “Bakanlığımızca yapılan 23/03/2020 tarihli duyuruyla belge bedeli yatırma süresi 31/05/2020 olarak güncellenmiştir. “Süre uzatım bedellerinin yatırılması noktasında zorluklar yaşandığı, her ne kadar belge bedellerinin internet bankacılığı üzerinden yatırılması imkanı olsa da belge sahibi vatandaşlarımızın büyük bir..

Son gün 31 Mayıs
Yazar : Tarih : Okunma : 53 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce yapılan açıklamada tütün ve alkol bedeli yatırıma tarihinin 31 Mayıs 2020 olduğu hatırlatıldı.

Açıklamada; “Bakanlığımızca yapılan 23/03/2020 tarihli duyuruyla belge bedeli yatırma süresi 31/05/2020 olarak güncellenmiştir. “Süre uzatım bedellerinin yatırılması noktasında zorluklar yaşandığı, her ne kadar belge bedellerinin internet bankacılığı üzerinden yatırılması imkanı olsa da belge sahibi vatandaşlarımızın büyük bir kısmının bu yolu kullanamadığı, bankalara müşteri kabulüne virüsle mücadele kapsamında sınırlama getirildiği, işyeri kapatma tedbirleri nedeniyle belge sahibi vatandaşlarımızın ekonomik zorluk içerisine düştüklerini ifade ettikleri anlaşılmıştır. Bu itibarla, yurt genelinde uygulanan korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında, hem vatandaşlarımızın sosyal etkileşiminin azaltılması hem de alınan tedbirler nedeniyle yaşanan ekonomik güçlüklerinin hafifletilmesi amacıyla, 2020 yılı süre uzatım işlemleri için belge bedeli yatırılmasının son günü, Bakanlık Makamının olurları ile 31/05/2020 olarak güncellenmiştir. Belge sahibi vatandaşlarımız ile Bakanlığımız il ve ilçe müdürlüklerinde satış belgesi iş ve işlemlerini yürütmekte olan tüm yetkili personele duyurulur” denildi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın