Son kararınız mı?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de son bir ayda üç kez mekan değiştiren Pazaryeri bu kez Kapalı pazaryerinin otopark alanında kuruldu. Pazar ve Pazartesi günleri kurulan ve vatandaşların sebze ve meyve ihtiyaçlarını mevsim şartlarına göre en uygun şekilde alabildikleri Pazaryerinin bu kez otopark alanında kurulması ister istemez bu soruyu gündeme taşıdı. Edinilen bilgiye göre Kapalı Pazar alanında havalandırma şartlarının..

Son kararınız mı?
Yazar : Tarih : Okunma : 46 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de son bir ayda üç kez mekan değiştiren Pazaryeri bu kez Kapalı pazaryerinin otopark alanında kuruldu.

Pazar ve Pazartesi günleri kurulan ve vatandaşların sebze ve meyve ihtiyaçlarını mevsim şartlarına göre en uygun şekilde alabildikleri Pazaryerinin bu kez otopark alanında kurulması ister istemez bu soruyu gündeme taşıdı.

Edinilen bilgiye göre Kapalı Pazar alanında havalandırma şartlarının yeterince uygun olmaması nedeniyle alınan karar doğrultusunda bu hafta sonu pazaryerinin yine otopark alanında kurulması bekleniyor.

Hatırlanacağı üzere Kapalı Pazar yeri ve otopark alanından ziyade pazaryeri yıllar öncesine döndürülmüş ve eski pazaryeri alanına da taşınmıştı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın