Sosyal mesafede, maske zorunluluğu da hak getire

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs tedbirlerinin Nevşehir’de geldiği noktayı gözler önüne seren bu fotoğraf karelerinin özellikle bu konuda tedbir alması beklenenlerin dikkatine sunuyoruz. Tedbirler kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmayan, insanların rahatlıkla alışverişlerini yapabildikleri bir ortamda ne yazık ki insanımızın duyarsızlığının is+patı bu fotoğraf kareleri. Tedbirler kapsamında maske takma zorunluluğu getirilen, sosyal mesafeye uymaları için çeşitli önlemler alındığı..

Sosyal mesafede, maske zorunluluğu da hak getire
Yazar : Tarih : Okunma : 23 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs tedbirlerinin Nevşehir’de geldiği noktayı gözler önüne seren bu fotoğraf karelerinin özellikle bu konuda tedbir alması beklenenlerin dikkatine sunuyoruz.

Tedbirler kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmayan, insanların rahatlıkla alışverişlerini yapabildikleri bir ortamda ne yazık ki insanımızın duyarsızlığının is+patı bu fotoğraf kareleri.

Tedbirler kapsamında maske takma zorunluluğu getirilen, sosyal mesafeye uymaları için çeşitli önlemler alındığı belirtilen alış veriş merkezlerinde üstelik istediğiniz meyveyi sebzeyi de istediğiniz gibi avuçlamakta serbest.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın