Sporculara salgın tedbirlerine dikkat edin uyarısı

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir yarı olimpik kapalı havuzunu ziyaret ederek çalışmalarını sürdüren sporcular ve antrenörlerle durum değerlendirmesinde bulundu.   Özdemir tesislerde öncelikle covid 19 tedbirlerine herkesin çok dikkat etmesi gerektiğini vurguladıktan sonra sporcuların tamamıyla birebir ilgilenip onlarla sohbet etti.  Özdemir sporculardan kendilerine büyük hayaller koymalarını isteyerek bu hayallere ulaşmak için de çok çalışmaları gerektiğinin..

Sporculara salgın tedbirlerine dikkat edin uyarısı
Yazar : Tarih : Okunma : 52 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir yarı olimpik kapalı havuzunu ziyaret ederek çalışmalarını sürdüren sporcular ve antrenörlerle durum değerlendirmesinde bulundu.  

Özdemir tesislerde öncelikle covid 19 tedbirlerine herkesin çok dikkat etmesi gerektiğini vurguladıktan sonra sporcuların tamamıyla birebir ilgilenip onlarla sohbet etti. 

Özdemir sporculardan kendilerine büyük hayaller koymalarını isteyerek bu hayallere ulaşmak için de çok çalışmaları gerektiğinin altını çizdi.  

Yüzme branşında Nevşehir’den Türkiye şampiyonları çıkmaya başladığını söyleyen Özdemir, amaçlarının bu şampiyonların sayısını artırmak hatta Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonları çıkarmak olduğunu belirtti. 

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh