Sporcularımız Mersin’den derecelerle döndü

NEVŞEHİR(MHA) Mersinde düzenlenen yüzme 11 – 12 yaş ulusal gelişim projesi bölge müsabakaları ve milli takım yarı finallerinde yüzme sporcularımız; Beliz Özdolap 100 M Serbest Stilde 2. olarak 30 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde Ankara ilinde yurtdışında Türkiye’yi temsil etme amaçlı düzenlenecek olan Türkiye Yüzme Federasyonu Bölge Karmasına ve 6-7-8 Aralık tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Yüzme Federasyonu 11 –..

Sporcularımız Mersin’den derecelerle döndü
Yazar : Tarih : Okunma : 129 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Mersinde düzenlenen yüzme 11 – 12 yaş ulusal gelişim projesi bölge müsabakaları ve milli takım yarı finallerinde yüzme sporcularımız; Beliz Özdolap 100 M Serbest Stilde 2. olarak 30 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde Ankara ilinde yurtdışında Türkiye’yi temsil etme amaçlı düzenlenecek olan Türkiye Yüzme Federasyonu Bölge Karmasına ve 6-7-8 Aralık tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Yüzme Federasyonu 11 – 12 Yaş Türkiye Finallerine gitmeye hak kazandı. 

Ada Selin Altundağ tüm yarışlarının A barajlarını geçerek 6-7-8 Aralık tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Yüzme Federasyonu 11 – 12 Yaş Türkiye Finallerine gitmeye hak kazandı.

Eren Kafalı tüm yarışlarında B2 barajlarını geçerek sporcularımız ilimize başarı ile döndü.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın