STK’lara proje duyurusu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Sivil toplum kuruluşlarının AB hibe projeleri konusunda bilgilendirdi. Açıklamada; “T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığının Ülkemiz ve Avrupa Birliğinden  sivil toplum kuruluşlarının ortaklaşa yürütecekleri projelerin geliştirilmesi hedefi ile yapmış olduğu duyuruda dernekler; vakıflar; dernekler ve vakıfların federasyon ve konfederasyonları ile kâr amacı gütmeyen kooperatifler ve AB üyesi ülkelerden..

STK’lara proje duyurusu
Yazar : Tarih : Okunma : 61 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Sivil toplum kuruluşlarının AB hibe projeleri konusunda bilgilendirdi.

Açıklamada; “T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığının Ülkemiz ve Avrupa Birliğinden  sivil toplum kuruluşlarının ortaklaşa yürütecekleri projelerin geliştirilmesi hedefi ile yapmış olduğu duyuruda dernekler; vakıflar; dernekler ve vakıfların federasyon ve konfederasyonları ile kâr amacı gütmeyen kooperatifler ve AB üyesi ülkelerden kâr amacı gütmeyen kuruluşların geliştirecekleri projelere, en az 60 bin avro, en fazla 150 bin avro hibe desteği sağlanacağı ve başvuruların 12 Kasım 2019 tarihi 17:00 a kadar  Merkezi Finans ve İhale Birimi’ne yapılması gerektiği bildirilmektedir. Sivil Toplum Diyaloğu VI Hibe Programıile ilgili başvuru sürecine ilişkin ayrıntılı bilgiye ve başvuru dokümanlarına Avrupa Birliği Başkanlığının web sayfasından ( https://www.ab.gov.tr/51766.html ) ulaşılabilir” denildi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın