Tabur, Kızılağıl Köyünde yenilenen anasınıfı açılışına katıldı

NEVŞEHİR(MHA) Kızılağıl İlkokulunda hayırsever iş adamları ve Kızılağıl Köyü sakinleri tarafından desteklenerek yenilenen anasınıfı açılışına, İlçe Kaymakamı Talat Tabur, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, İlçe Jandarma Komutanı Volkan Şentürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Karaboduk, İlçe İdare Amirleri ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti. Kızılağıl İlkokulu sınıf öğretmeni Nurhan Çelebi’nin koordinasyonunda yenilenen anasınıfı açılışı, İstiklal Marşı..

Tabur, Kızılağıl Köyünde yenilenen anasınıfı açılışına katıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 74 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Kızılağıl İlkokulunda hayırsever iş adamları ve Kızılağıl Köyü sakinleri tarafından desteklenerek yenilenen anasınıfı açılışına, İlçe Kaymakamı Talat Tabur, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, İlçe Jandarma Komutanı Volkan Şentürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Karaboduk, İlçe İdare Amirleri ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

Kızılağıl İlkokulu sınıf öğretmeni Nurhan Çelebi’nin koordinasyonunda yenilenen anasınıfı açılışı, İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı. Anasınıfı öğrencilerinin gösterisinin ardından protokol erkanı ve vatandaşlar yenilenen anasınıfını ziyaret etti. Ardından sınıfın yapımında desteklerini esirgemeyen Serkan Çelik, Ömer Çöl, İsmail Çöl, Tayyar Koçak, İdris Atik, Emrullah Kaya ve Hasan Bilen isimli vatandaşlara plaket verildi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın