Taraftarlar Derneği Başkanından Özdemir’e ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye spor taraftarlar derneği ve Meterisliler grubu başkanı Mustafa Şekerli ve beraberindeki heyet, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e hayırlı olsun dileğinde bulunup görevinde başarılar diledi. Yapılan görüşmede il müdürü Özdemir, Nevşehir’i spor konusunda Türkiye’nin örnek alınan bir şehri haline getirmek için kurum olarak bütün güçleriyle çalışacaklarını, Nevşehir Belediye Spor’a ve Taraftar..

Taraftarlar Derneği Başkanından Özdemir’e ziyaret
Yazar : Tarih : Okunma : 75 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye spor taraftarlar derneği ve Meterisliler grubu başkanı Mustafa Şekerli ve beraberindeki heyet, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e hayırlı olsun dileğinde bulunup görevinde başarılar diledi.

Yapılan görüşmede il müdürü Özdemir, Nevşehir’i spor konusunda Türkiye’nin örnek alınan bir şehri haline getirmek için kurum olarak bütün güçleriyle çalışacaklarını, Nevşehir Belediye Spor’a ve Taraftar Derneği Meterisliler Grubuna her türlü desteği vereceklerini belirtti.

Ziyarette Nevşehir Belediye spor taraftarlar derneği ve Meterisliler grubu başkanı Mustafa Şekerli il müdürü Özdemir’e Nevşehir Belediye Spor Forması ve atkısı hediye etti.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın