Tarımsal üretimde hiç bir sorunumuz yok

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Okan Yılmaz, korona virüs sürecinde Nevşehir ili genelinde tarımsal üretimde hiç bir sorun yaşanmadığını dile getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Tarım ve Orman Bakanlığının tüm illerde olduğu gibi Nevşehir’de de tarımsal üretimin aksaması konusunda büyük bir hassasiyet gösterildiğini ifade eden İl Müdürü Yılmaz, “Türkiye genelinde olduğu gibi..

Tarımsal üretimde hiç bir sorunumuz yok
Yazar : Tarih : Okunma : 45 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Okan Yılmaz, korona virüs sürecinde Nevşehir ili genelinde tarımsal üretimde hiç bir sorun yaşanmadığını dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Tarım ve Orman Bakanlığının tüm illerde olduğu gibi Nevşehir’de de tarımsal üretimin aksaması konusunda büyük bir hassasiyet gösterildiğini ifade eden İl Müdürü Yılmaz, “Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de tarımsal üretimin herhangi bir sorun yaşamaması adına tüm tedbirler alındı. Gerek ziraat odalarımız ile gerekse bu konuda söz sahibi bütün kurumlarımızla el birliği içerisinde çalışıyoruz. Gıda ülkemiz için büyük bir öneme sahip. Tarımsal faaliyetlerin aksamaması için salgının ilk günlerinden itibaren büyük bir titizlikle çalışıyoruz” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın