Taşkınpaşa ve Şahinefendi köylerinde

Taşkınpaşa ve Şahinefendi köylerinde tarımsal faaliyetler devam edecek NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 24. Maddesi gereğince İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı’nın Başkanlığında; olağanüstü olarak toplandı. Karantina süresi boyunca Taşkınpaşa ve Şahinefendi köylerinde depoculuk (tohumluk ve yemeklik patatesi ile ilgili paketleme ve satış işlemleri) ve arazi işlemleri (sürüm, ekim, dikim, gübreleme, ilaçlama, sulama vb.) İlçe..

Taşkınpaşa ve Şahinefendi köylerinde
Yazar : Tarih : Okunma : 53 kişi Yorum Yap

Taşkınpaşa ve Şahinefendi köylerinde tarımsal faaliyetler devam edecek

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 24. Maddesi gereğince İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı’nın Başkanlığında; olağanüstü olarak toplandı.

Karantina süresi boyunca Taşkınpaşa ve Şahinefendi köylerinde depoculuk (tohumluk ve yemeklik patatesi ile ilgili paketleme ve satış işlemleri) ve arazi işlemleri (sürüm, ekim, dikim, gübreleme, ilaçlama, sulama vb.) İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün bilgisi ve izni dâhilinde olmasına, Depo ve araziye çıkmak isteyen çiftçilerin en az 48 saat önce İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün 0 384 341 40 83 numaralı telefonunu arayarak yapmak istediği tarımsal faaliyeti bildirerek İlçe Tarım Müdürlüğünün değerlendirmesi sonucunda izin verilmesine karar verildi.

Zafer Ertosun (n[email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın