Tatlarin ve İnallı’da da etkinlik gerçekleştirildi

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Merkezinde bulunan meydanda Kaymakam V. Mert Kumcu’nun, öğrencilerin, daire amirlerinin ve vatandaşların katılımıyla “Yaya Geçidi Nöbeti” farkındalık etkinliği emniyet ve jandarma personellerinin ortaklaşa çalışması ile yapıldı. Katılımcılar etkinlikte “Yaya Geçidi Nöbetçisiyiz”, “Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın” sloganları olan dövizlerini taşıyarak, şoförlere broşür dağıttılar. Öğrenciler uygulamalı olarak yaya geçidinden geçtiler. Ayrıca merkez İmam Hatip..

Tatlarin ve İnallı’da da etkinlik gerçekleştirildi
Yazar : Tarih : Okunma : 89 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Merkezinde bulunan meydanda Kaymakam V. Mert Kumcu’nun, öğrencilerin, daire amirlerinin ve vatandaşların katılımıyla “Yaya Geçidi Nöbeti” farkındalık etkinliği emniyet ve jandarma personellerinin ortaklaşa çalışması ile yapıldı. Katılımcılar etkinlikte “Yaya Geçidi Nöbetçisiyiz”, “Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın” sloganları olan dövizlerini taşıyarak, şoförlere broşür dağıttılar. Öğrenciler uygulamalı olarak yaya geçidinden geçtiler.

Ayrıca merkez İmam Hatip Lisesi, Damat İbrahim Paşa Lisesi ve Mehmet Zeki Hanoğlu İlkokulu önünde emniyet personelleri ile yine Tatlarin Beldesi ve İnallı Köyünde Jandarma personelleri ile aynı etkinlikler gerçekleştirildi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın