class="post-template-default single single-post postid-14324 single-format-standard">

Tepeköy Ortaokulundan Atatürk’e Vefa Valizi

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verilen Kurtuluş Mücadelesine olan minnetlerini göstermek üzere Atatürk ve Atatürk Sevgisi konulu etkinliklerle, 3-18 yaş arası öğrenciler arasında; birlik beraberliği sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla hazırlanan ATATÜRK’e VEFA VALİZİ PROJESİ yapılmıştır. Bu proje kapsamındaki valizler açılıp Ankara’da ATO Meclis Salonu Fuaye Alanı’nda sergilendi. Bu projeye Nevşehir ili Acıgöl ilçesi..

Tepeköy Ortaokulundan Atatürk’e Vefa Valizi
Yazar : Tarih : Okunma : 26 kişi Yorum Yap

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verilen Kurtuluş Mücadelesine olan minnetlerini göstermek üzere Atatürk ve Atatürk Sevgisi konulu etkinliklerle, 3-18 yaş arası öğrenciler arasında; birlik beraberliği sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla hazırlanan ATATÜRK’e VEFA VALİZİ PROJESİ yapılmıştır.

Bu proje kapsamındaki valizler açılıp Ankara’da ATO Meclis Salonu Fuaye Alanı’nda sergilendi. Bu projeye Nevşehir ili Acıgöl ilçesi Tepeköy Ortaokulu 5 öğretmen ve 25 öğrencileri ile katılım sağladılar.

Ankara’da ATO Meclis Salonu Fuaye Alanı’nda sergilenen çalışmalara; Anıtkabir Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şadi Öner, Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Güler ve ATO Genel Sekreteri Gökhan Özdemir ile gerçekleşen 81 ilden 103 Okul, 200 öğretmen ve 3000 öğrencinin proje ortağı olduğu Atatürk’e Vefa Valizi Proje sergisine Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Bakan Yardımcısı Petek Aşkar, Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay Morkoç’un yanı sıra ATO Başkanı Gürsel Baran, Ankara Valisi Vasip Şahin ziyaretlerde bulundu ve tebriklerini iletti.

 

 

 

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın