TKDK Koordinatöründen Demir’e ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Emrah Şenoğlu, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret etti. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu faaliyetleri hakkında Nevşehir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Emrah Şenoğlu’ndan bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Demir, kurumun ülkemizde tarım alanında yapılan çalışmalar için çok önemli bir..

TKDK Koordinatöründen Demir’e ziyaret
Yazar : Tarih : Okunma : 38 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Emrah Şenoğlu, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret etti.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu faaliyetleri hakkında Nevşehir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Emrah Şenoğlu’ndan bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Demir, kurumun ülkemizde tarım alanında yapılan çalışmalar için çok önemli bir kuruluş olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demir, Nevşehir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Emrah Şenoğlu’na çalışmalarında başarılar diledi

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın