Topraktepe gazetecilerin günü kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “Gücünü kamuoyundan alan; meslek etiği ve ahlakı çerçevesinde halkımızın haber alma hakkını kullanabilmesini sağlayacak medyanın, bağımsız ve tarafsız bir denetim organına dönüşerek, demokrasimizin temel unsurlarından biri olduğunu biliyor ve destekliyoruz. Kalemini iyiden, doğrudan, güzelden, haktan, hukuktan, adaletten..

Topraktepe gazetecilerin günü kutladı
Yazar : Tarih : Okunma : 5 kişi Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Gücünü kamuoyundan alan; meslek etiği ve ahlakı çerçevesinde halkımızın haber alma hakkını kullanabilmesini sağlayacak medyanın, bağımsız ve tarafsız bir denetim organına dönüşerek, demokrasimizin temel unsurlarından biri olduğunu biliyor ve destekliyoruz. Kalemini iyiden, doğrudan, güzelden, haktan, hukuktan, adaletten ve ahlaktan yana kullanan gazetecilerin varlığını bilmek ve görmekten duyduğum mutlulukla; tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum”

zafer ertosun (zafer_ertosun@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın