Trafiğe Kapatılan Saatçi Hoca Caddesi

Trafiğe Kapatılan Saatçi Hoca Caddesi’nde Altyapı Çalışmaları Başlıyor Nevşehir Belediyesi tarafından, Saatçi Hoca Caddesi’ndeki altyapı ve üstyapı çalışmalarına başlandı. Altyapısı tamamen yenilenecek ve yağmur suyu hattı döşenecek olan caddeye sökülen parke taşların yerine sıcak asfalt serilecek. Şehir merkezinde birçok farklı noktada altyapı ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Nevşehir Belediyesi, Saatçi Hoca Caddesi’nin Diriliş Meydanı-Vali Konağı..

Trafiğe Kapatılan Saatçi Hoca Caddesi
Yazar : Tarih : Okunma : 40 kişi Yorum Yap

Trafiğe Kapatılan Saatçi Hoca Caddesi’nde Altyapı Çalışmaları Başlıyor

Nevşehir Belediyesi tarafından, Saatçi Hoca Caddesi’ndeki altyapı ve üstyapı çalışmalarına başlandı. Altyapısı tamamen yenilenecek ve yağmur suyu hattı döşenecek olan caddeye sökülen parke taşların yerine sıcak asfalt serilecek.

Şehir merkezinde birçok farklı noktada altyapı ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Nevşehir Belediyesi, Saatçi Hoca Caddesi’nin Diriliş Meydanı-Vali Konağı arasındaki bölümü için de çalışmalarına başladı.

Sabah saatlerinde trafiğe kapatılan yolda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince parke taşların sökümü gerçekleştirildi.

Parke taş sökümünün ardından içme suyu hattı ve kanalizasyon hattı tamamen yenilenecek olan caddede ayrıca daha önce bulunmayan yağmur suyu hattı da döşenecek.

Yaya kaldırımları ve aydınlatma sistemleri yenilenecek olan cadde de altyapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte sıcak asfalt serimi yapılacak.

Nevşehir Belediyesi geçtiğimiz yıl Saatçi Hoca Caddesi’nin Meteris Meydanı ile Diriliş Meydanı arasındaki bölümünde altyapı ve üstyapı çalışmaları gerçekleştirmişti.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın