TÜGVA’nın proje başarısı

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliği bünyesinde oluşturulan proje ekibi yeni başarılara imza atmayı sürdürüyor. TÜGVA İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan’ın önderliğinde oluşturulan Proje ekibinin Çalış Belediyesi için hazırladığı KOP projesi bakanlıkça onaylandı. 25 bayana iş istihdamı sağlayacak olan KOP projesinin en kısa sürede hayata geçirileceğini söyleyen Çalış Belediye Başkanı Kazım Yılmaz, % 100..

TÜGVA’nın proje başarısı
Yazar : Tarih : Okunma : 103 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliği bünyesinde oluşturulan proje ekibi yeni başarılara imza atmayı sürdürüyor.

TÜGVA İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan’ın önderliğinde oluşturulan Proje ekibinin Çalış Belediyesi için hazırladığı KOP projesi bakanlıkça onaylandı.

25 bayana iş istihdamı sağlayacak olan KOP projesinin en kısa sürede hayata geçirileceğini söyleyen Çalış Belediye Başkanı Kazım Yılmaz, % 100 hibe sağlanan projenin hazırlanmasında, yazımında büyük katkısı bulunan TÜGVA İl Temsilcisi Oğuzhan Alkan ve proje ekibine teşekkür etti.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın