Tüm Sağlık Çalışanlarımız İyi Ki Var

Nevşehir de son zamanlarda kendini mesleğinde yetiştirip geliştiren kara kalem ustası Gülhan Kartal siyasetçi, oyuncu ve müzik dünyasında birçok ismin portre resimlerini çizip kendilerine hediye etti ve etmeye de devam ediyor. Korona pandemisi sebebiyle de #evdekal dığı sürede sağlık bakanı Fahrettin Koca’ ya sevgisini göstermek için karakalem çalışmasını Koca’nın kendisine bizzat hediye etmek istediğini belirtiyor…

Tüm Sağlık Çalışanlarımız İyi Ki Var
Yazar : Tarih : Okunma : 120 kişi Yorum Yap

Nevşehir de son zamanlarda kendini mesleğinde yetiştirip geliştiren kara kalem ustası Gülhan Kartal siyasetçi, oyuncu ve müzik dünyasında birçok ismin portre resimlerini çizip kendilerine hediye etti ve etmeye de devam ediyor.

Korona pandemisi sebebiyle de #evdekal dığı sürede sağlık bakanı Fahrettin Koca’ ya sevgisini göstermek için karakalem çalışmasını Koca’nın kendisine bizzat hediye etmek istediğini belirtiyor.

İşyerleri, okullar ve birçok duvarlara karakalem, yağlı boya, duvar resimleri, ve ahşap yakma gibi bir çok sanat alanlarında eserler yaptığını vurgulayan Kartal, en kısa sürede başta Nevşehir olmak üzere her şehirde sergi açmayı planlıyor.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın