Turistlerin masaj keyfi

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin önde gelen turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesini ziyaret eden yerli ve yabancı turistler, günün yorgunluğunu son yıllarda konaklama tesislerinde artan masaj salonlarında atabilmenin keyfini yaşıyorlar.Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Uçhisar beldesinde bulunan butik hotelin kaya oyma mekanlarında kendilerini masözlerin ellerine bırakan turistler, günün yorgunluğunu atmanın keyfini çıkartıyorlar.Kapadokya bölgesinde sabah saatlerinde başlayan ve gün boyu devam eden..

Turistlerin masaj keyfi
Yazar : Tarih : Okunma : 64 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin önde gelen turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesini ziyaret eden yerli ve yabancı turistler, günün yorgunluğunu son yıllarda konaklama tesislerinde artan masaj salonlarında atabilmenin keyfini yaşıyorlar.
Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Uçhisar beldesinde bulunan butik hotelin kaya oyma mekanlarında kendilerini masözlerin ellerine bırakan turistler, günün yorgunluğunu atmanın keyfini çıkartıyorlar.
Kapadokya bölgesinde sabah saatlerinde başlayan ve gün boyu devam eden tarihi ve turistik mekanlarını ziyaret eden yerli ve yabancı turistler içerisinde isteyen turistlere yönelik olarak yapılan masajlar ilgi görmeye başladı.
Masözlerin kesintisiz ritmik el hareketleri sayesinde ilk 10 dakika içerisinde bir rahatlama sağlayan turistler, daha sonraki süreçte bedenlerinin oldukça enerjik bir yapıya kavuştuğunu belirtiyorlar.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın