Tutuklu ve hükümlülere özgüven konulu konferans

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda hükümlü ve tutuklulara yönelik Özgüven konulu konferans verildi. Oldukça verimli, keyifli geçen konferansa 95 hükümlü ve tutuklu katılmış, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde görevli Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Ahmet Durmaz konuşmacı olarak yer aldı. Durmaz,  hükümlü ve tutuklulara insanlarla sağlıklı iletişim kurmak için öncelikle bireyin kendisini tanıması gerektiğine değinirken,..

Tutuklu ve hükümlülere özgüven konulu konferans
Yazar : Tarih : Okunma : 115 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda hükümlü ve tutuklulara yönelik Özgüven konulu konferans verildi.

Oldukça verimli, keyifli geçen konferansa 95 hükümlü ve tutuklu katılmış, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde görevli Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Ahmet Durmaz konuşmacı olarak yer aldı.

Durmaz,  hükümlü ve tutuklulara insanlarla sağlıklı iletişim kurmak için öncelikle bireyin kendisini tanıması gerektiğine değinirken, “Özgüvene sahip birey olarak hareket etmek insanlar arasında sağlıklı iletişimi sağlayarak bağları kuvvetlendirmektedir. Kendisini ifade edebilen insan özgüveni yüksek olan insandır. Sağlıklı iletişim kurmak, mükemmel bir iletişim sağlamak için yüksek özgüven olmazsa olmazımızdır” şeklinde konuştu.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın