Umut Ergül “huzur, gurur ve keyif verici”

Bu yılki mübarek ramazan ayına korona virüs nedeniyle hüzünlü ve buruk girdik Naçizane Cenab-ı Hak’tan dileğimdir ki hüzünlü ve buruk günler bu mübarek gecede Yüce Allah’ a ettiğimiz dualarla son bulur. Bin aydan daha hayırlı bir gece olduğu yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ ne de ulaşmış bulunuyoruz. Mübarek gecenin Türk Milleti için..

Umut Ergül “huzur, gurur ve keyif verici”
Yazar : Tarih : Okunma : 95 kişi Yorum Yap

Bu yılki mübarek ramazan ayına korona virüs nedeniyle hüzünlü ve buruk girdik

Naçizane Cenab-ı Hak’tan dileğimdir ki hüzünlü ve buruk günler bu mübarek gecede Yüce Allah’ a ettiğimiz dualarla son bulur.

Bin aydan daha hayırlı bir gece olduğu yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ ne de ulaşmış bulunuyoruz.

Mübarek gecenin Türk Milleti için bir miladı ve kurtuluş destanının başlangıcı olan 19 Mayıs tarihiyle aynı güne gelmesi de ayrıca harikulade huzur, gurur ve keyif verici.

Dargınlıkların ve küskünlüklerin unutulduğu, dostluk muhabbet ve bir hoş sedanın hatırlandığı, barışın ve huzurun olduğu zamanlar dileyerek; 101 yıl önce milletin bağımsızlığının ve millet iradesinin temellerinin atıldığı Atatürk’ ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı da canı kalbi duygularımla kutluyorum.

Bu düşüncelerle; Müslüman Türk milletinin ve İslam aleminin Kadir Gecesi mübarek olsun, sevgi ve saygılarımı sunarım.” Dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın