Üniversiteye hazırlanan öğrencilere ücretsiz kurs imkanı

NEVŞEHİR(MHA) Kalaba Belediyesi tarafından üniversite sınavlarına hazırlık için açılan kursta belediye tarafından 33 öğrenciye kitap dağıtımı yapıldı. Belediye Başkanı Erdal Yorgancı, “Söz verdiğimiz etüt merkezimiz hazır lise 3 ve. 4 sınıfları üniversiteye hazırlayacak öğretmen bilgisayar tüm kaynak kitaplar bizden üniversiteyi kazanıp göğsümüzü kabartmak sizden. Etüt merkezimizde sadece Türkçe ve matematik derslerine yoğunlaşılacak. Çünkü bu iki..

Üniversiteye hazırlanan öğrencilere ücretsiz kurs imkanı
Yazar : Tarih : Okunma : 59 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Kalaba Belediyesi tarafından üniversite sınavlarına hazırlık için açılan kursta belediye tarafından 33 öğrenciye kitap dağıtımı yapıldı.

Belediye Başkanı Erdal Yorgancı, “Söz verdiğimiz etüt merkezimiz hazır lise 3 ve. 4 sınıfları üniversiteye hazırlayacak öğretmen bilgisayar tüm kaynak kitaplar bizden üniversiteyi kazanıp göğsümüzü kabartmak sizden. Etüt merkezimizde sadece Türkçe ve matematik derslerine yoğunlaşılacak. Çünkü bu iki dersi iyi olan bir öğrencinin sınav kazanmama şansı yok. Ders aralarına da çay ve sohbet imkanı satranç, dama gibi oyunlarla sürece

eğlence ekleme imkanımızda olacak” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın