Ürgüp SYDV’ye başvurularınızı telefon veya e-posta ile yapabileceksiniz

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından yapılan açıklamada vatandaşların vakfa başvurularını şahsen yapmalarına gerek olmadığı, başvuruların telefonla ya da e-posta ile de yapılabileceğine dikkat çekildi. Açıklamada; “İlçemiz genelinde alınan sağlık önlemleri kapsamında vatandaşlarımız vakfımızca yapılacak olan sosyal yardım başvuruları ve yardımlarla ilgili taleplerini telefon ve e-posta yoluyla da yapılabileceklerdir. Bu nedenle ilçemiz merkez,..

Ürgüp SYDV’ye başvurularınızı telefon veya e-posta ile yapabileceksiniz
Yazar : Tarih : Okunma : 44 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından yapılan açıklamada vatandaşların vakfa başvurularını şahsen yapmalarına gerek olmadığı, başvuruların telefonla ya da e-posta ile de yapılabileceğine dikkat çekildi.

Açıklamada; “İlçemiz genelinde alınan sağlık önlemleri kapsamında vatandaşlarımız vakfımızca yapılacak olan sosyal yardım başvuruları ve yardımlarla ilgili taleplerini telefon ve e-posta yoluyla da yapılabileceklerdir. Bu nedenle ilçemiz merkez, kasaba ve köylerde yaşayan vatandaşlarımız taleplerini ; 0 384 341 66 67 – 0 384 341 25 90 nolu telefon numaraları ile acikkapi.gov.tr veya [email protected] elektronik posta adresi ile de vakıf çalışanlarımıza iletebilirler. Vakfımıza şahsen başvuru yapılmasına gerek yoktur” ifadelerinde bulunuldu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın