Üye değil, gönül alma peşindeler

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan değerlendirmelerle yeniden yetkiyi kazanan eğitim sendikası olan Eğitim-Bir-Sen, yeni eğitim öğretim dönemiyle birlikte eğitimcilerin yanında olmayı sürdürüyor. Zaman zaman Şube Başkanı Mustafa Çiftçi’nin de katıldığı, Şube Başkan Vekili Ali Can Çağlak ve yönetim kurulu üyelerinin katıldıkları ziyaretlerde Acıgöl ve Kaymaklı’daki okullar ve eğitim kurumları ziyaret edildi. Ziyaret noktalarında eğitimcilerin sorunlarını..

Üye değil, gönül alma peşindeler
Yazar : Tarih : Okunma : 88 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan değerlendirmelerle yeniden yetkiyi kazanan eğitim sendikası olan Eğitim-Bir-Sen, yeni eğitim öğretim dönemiyle birlikte eğitimcilerin yanında olmayı sürdürüyor.

Zaman zaman Şube Başkanı Mustafa Çiftçi’nin de katıldığı, Şube Başkan Vekili Ali Can Çağlak ve yönetim kurulu üyelerinin katıldıkları ziyaretlerde Acıgöl ve Kaymaklı’daki okullar ve eğitim kurumları ziyaret edildi.

Ziyaret noktalarında eğitimcilerin sorunlarını dinleyen ve çözüm üreten Eğitim-Bir-Sen yönetimi sendikacılığın sadece yeni üye peşinde koşup yetki süreçlerinde değil, yılın her günü gönül almak için yapıldığını bir kez daha ortaya koydular. 

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın