class="post-template-default single single-post postid-14372 single-format-standard">

Vali Becel, Nevşehir Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.   Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı tarafından karşılanan Vali Becel, ziyarette Borsa Başkanı Salaş ile bir süre görüştü.   Kendilerini ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, yürütülen..

Vali Becel, Nevşehir Ticaret Borsasını Ziyaret Etti
Yazar : Tarih : Okunma : 6 kişi Yorum Yap

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.

 

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı tarafından karşılanan Vali Becel, ziyarette Borsa Başkanı Salaş ile bir süre görüştü.

 

Kendilerini ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, yürütülen çalışmalar hakkında Vali Becel’e bilgi verdi.

 

Vali Becel çalışmaları nedeniyle Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve yönetimine teşekkür ederek başarılar diledi.

 

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş ve Meclis Başkanı Havalı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Becel’e teşekkür etti.

 

Ziyarette Vali Becel’e, Nevşehir İl Ticaret Müdürü Ahmet Taygurt’ta eşlik etti.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın