Vali Becel’e kadın başkanlardan tam destek

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir tarihinin ilk kadın Valisi olarak göreve başlayacak olan İnci Sezer Becel’in bu göreve atanmış olması en çok kadın siyasetçi ve STK başkanlarını mutlu etti. Adeta kadın dayanışmasını gündeme getiren bu durum karşısında ilk hayırlı olsun açıklamasını hatırlanacağı üzere Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek yapmıştı. Ardından MHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz,..

Vali Becel’e kadın başkanlardan tam destek
Yazar : Tarih : Okunma : 61 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir tarihinin ilk kadın Valisi olarak göreve başlayacak olan İnci Sezer Becel’in bu göreve atanmış olması en çok kadın siyasetçi ve STK başkanlarını mutlu etti.

Adeta kadın dayanışmasını gündeme getiren bu durum karşısında ilk hayırlı olsun açıklamasını hatırlanacağı üzere Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek yapmıştı.

Ardından MHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, “Sayın Valim hoş geldiniz Nevşehir’e. Başarılar. Her alanda kadınlarımız başarılı olsun” diyerek Vali Becel’e olan desteklerini daha göreve başlamadan ifade etmişti.

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi ise; “Sayın Valim yöreyi ve yöre halkını yakınen tanıyan biri olarak aramıza hoş geldiniz. Yeni göreviniz hayırlı  olsun. Başarılarınızın devamını diliyor yolunuz açık olsun diyorum” ifadelerinde bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın