Vefa destek grubuna Milli eğitimden 53 personeliyle destek veriyor

NEVŞEHİR(MHA) Tüm Dünyayı tehdit eden ve ülkemiz de yaygınlaşan yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Devletimizce alınan tedbirler kapsamında, ikametlerinden kısıtlama getirilen 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere Nevşehir Valiliği koordinesinde Müdürlüğümüz gönüllü personel ve öğretmenlerinden 53 kişi ile Vefa Sosyal Destek Grubu kuruldu. Sokağa çıkma kısıtlaması getirilen vatandaşlarımızın..

Vefa destek grubuna Milli eğitimden 53 personeliyle destek veriyor
Yazar : Tarih : Okunma : 51 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Tüm Dünyayı tehdit eden ve ülkemiz de yaygınlaşan yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Devletimizce alınan tedbirler kapsamında, ikametlerinden kısıtlama getirilen 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere Nevşehir Valiliği koordinesinde Müdürlüğümüz gönüllü personel ve öğretmenlerinden 53 kişi ile Vefa Sosyal Destek Grubu kuruldu.

Sokağa çıkma kısıtlaması getirilen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere Valiliğimiz koordinesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubuna, gönüllü öğretmenler toplumsal bir dayanışma örneği sergilemekte.

Nevşehir merkez ve ilçelerde kurulan Vefa Sosyal Destek Gruplarında görev alan idareci, öğretmen ve personeller ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için gönüllü olarak özveriyle çalışıyorlar.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, “Yüce milletimize öğretmen, idareci ve diğer personellerimiz ile birlikte toplumsal bir dayanışma gösterdiğimiz organizasyonu yürütenleri ve fedakârca hizmet veren öğretmen, yöneticileri ve diğer personellerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın