Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci; “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)’ne Personel Daire Başkan olarak atanan üniversite temsilcimiz Bünyamin Ergen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Allah güzel hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ergen’de kendilerine teşekkür etti.

Daire Başkanı Bünyamin ERGEN
1969 Yılında Gülşehir’de doğan Bünyamin ERGEN; İlk, orta ve lise tahsilini Gülşehir’de tamamladı. 1985 yılında Nevşehir Endüstri Meslek Lisesinden, 2004 yılında Anadolu Üniversitesi Ev İdaresi Bölümünden ve 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1992 yılında Güşehir-Tuzköy Belediyesinde Teknisyen olarak memuriyet hayatına başladı.

Sırasıyla Nevşehir İ.H.L., Nevşehir Lisesi, Nevşehir Eğitim Araçları A.S.O., Erciyes Üniversitesinde memuriyet hayatına devam etmiştir.

2003 yılında Erciyes Üniversitesi bünyesinde olan Nevşehir İ.İ.B.F’nin, 2007 yılında Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi’nin kurulmasıyla üniversite bünyesine dahil olmasıyla çalışma hayatı başlamıştır.

Üniversitede; Teknisyen, Enstitü Sekreteri, Şube Müdürü ve Daire Başkan V. görevlerinde bulunmuştur. Halen Personel Dairesi Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Bünyamin ERGEN evli ve iki çocuk babasıdır.