“Vekilimizi kınayanları da ben kınıyorum”

NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, CHP Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan’ın TBMM kürsüsünden yaptığı konuşmaya dair kınama açıklamasında bulunanları kınadı. Topraktepe, “Sayın Milletvekilimiz Faruk Sarıaslan, TBMM kürsüsünden yaptığı konuşmasından tamamen Nevşehir’in sorunlarına ve gerçeklerine yer vermiştir. Kendisinin açıklamaları arasında yer alan bütün konularla ilgili ortaya koyduğu tespitler her ne kadar iktidar partisi..

“Vekilimizi kınayanları da ben kınıyorum”
Yazar : Tarih : Okunma : 125 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Yeliz Topraktepe, CHP Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan’ın TBMM kürsüsünden yaptığı konuşmaya dair kınama açıklamasında bulunanları kınadı.

Topraktepe, “Sayın Milletvekilimiz Faruk Sarıaslan, TBMM kürsüsünden yaptığı konuşmasından tamamen Nevşehir’in sorunlarına ve gerçeklerine yer vermiştir. Kendisinin açıklamaları arasında yer alan bütün konularla ilgili ortaya koyduğu tespitler her ne kadar iktidar partisi ve yandaşlarının hoşuna gitmese de Nevşehir kamuoyunun takdirine sunulmuş gerçeklerdir. Bu açıklamaların ardından CHP Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Faruk Sarııaslan’ı kınadıklarını söyleyenlerin partizanlığı bir yana bırakıp sorunların çözümüne odaklanmalarını şiddetle tavsiye ediyorum. CHP Nevşehir Kadın kolları örgütleri olarak Sayın Milletvekilimizin yanındayız” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın